درباره ما

فروشگاه شادیکار توسط تعدادی از اعضای جمعیت امداد دانشجویی- مردمی امام علی(ع)، که در زمینه رفع معضلات و آسیب های اجتماعی از سال 78 فعالیت خود را بصور ت رسمی آغاز نموده، تاسیس و بنیانگذاری گردید.شادیکار به صورت متمرکز بر محصولات ساخت دستان توانمند بانوان سرپرست خانوار مورد حمایت جمعیت فعالیت میکند و ویترین تمام نمایی است از خودباوری و توانمندی.
گستره وسیع تولیدات خانه های اشتغال جمعیت امام علی در سراسر ایران اعم از :تولیدات غذایی،زیور آلات،منسوجات دوستدار محیط زیست مانند انواع کیف،کیسه های خرید با تنوع طرح فراوان و ….. بازار وسیعی را بوجود می آورد که تقریبا هر نوع سلیقه با هر گروه سنی و فرهنگی را میتواند در خود جای دهد.
فروشگاه شادیکار،یک کسب و کار اجتماعی است و تمامی درآمد فروشگاه پس از کسر هزینه های فروش ، صرف گسترش شبکه ی فروش جهت کمک به تولید هرچه بیشتر افراد تحت پوشش خواهد شد.
به پشتوانه دستان کارا و شادی آفرین یارانمان با هر ملیت،فرهنگ و زبانی بر این باوریم که میتوانیم بذر شادی و محبت را با اشتغال و تولید بارور سازیم و نهال خودباوری و توانمندی را در برابر معضلات و آسیب ها همچون سدی مقاوم برویانیم.