سه روش در آوردن انگشتر تنگ از دست

سه روش در آوردن انگشتر تنگ از دست

در این مقاله قصد داریم تا فیلم سه روش در آوردن انگشتر تنگ از دست را با شما به اشتراک بگذاریم.

شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که انگشتر به دلایل مختلفی از جمله تورم دست، تغییر سایز انگشتان و دلایلی از این قبیل، در انگشت شما گیر کرده و باعث کلافگی شما شده باشد.

در این حالت ممکن است اولین راه حلی که برای خلاص شدن از این مشکل به ذهنتان خطور کند، این باشد که حلقه انگشتر خود را ببرید.

اما بهتر است نگران نباشید و خونسردی خود را حفظ نمایید. ما در ادامه این مطلب به کمک یک فیلم آموزشی، چند روش مفید و کاربردی را به شما آموزش خواهیم داد تا به راحتی بتوانید، حلقه تنگ شده را از دستان خود خارج نمایید. پس با ما همراه باشید.

توضیحات دیالوگ فیلم

در این بخش قصد داریم، شما را با 3 روش ساده و کاربردی برای در آوردن انگشتر از دست هایتان آشنا نماییم.

روش استفاده از دو انگشت شست و  اشاره

در این روش تنها کافی است که انگشت شست و اشاره خود را در 2 طرف انگشتر قرار دهید و با تکان دادن و جلو و عقب بردن انگشتر، آن را به سمت جلو هدایت کنید.

لازم است این کار را چندین بار انجام دهید تا انگشتر به آرامی آزاد شده و از دستان شما خارج شود. توجه کنید که این کار را با فشار زیاد انجام ندهید، چون در این حالت انگشت ورم کرده و انگشتر خارج نمی شود.

روش استفاده از چرب کننده های طبیعی

در این روش می توان از چرب کننده های طبیعی مثل وازلین، ژل لوبریکانت، لوسیون دست، آب و صابون و یا روغن بچه استفاده کرد.

ما از وازلین استفاده کردیم، به این ترتیب که دور تا دور انگشتر، به خصوص زیر حلقه را، کاملاً با وازلین چرب می کنیم. سپس انگشتر را به آرامی در دست چرخانده و به سمت جلو هل می دهیم تا به آرامی از دست خارج شود.

روش استفاده از آب سرد

در روش سوم از آب سرد برای خارج کردن انگشتر استفاده می کنیم. برای این کار دست را چند دقیقه زیر آب سرد قرار داده و پس از آن، دست را از آب بیرون آورده و اقدام به درآوردن انگشتر از دست می کنیم.

یک روش کاربردی دیگر برای در آوردن انگشتر از دست

علاوه بر روش هایی که گفته شد می توان از شیوه دیگری هم برای بیرون آوردن انگشتر از دست استفاده کرد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

* روش استفاده از نخ دندان

برای این کار باید یک قسمت از انتهای نخ دندان را از زیر حلقه رد کرده و نخ را به آرامی دور بند انگشت بپیچانید، به نحوی که درد یا کبودی در ناحیه انگشت ایجاد نشود. اگر احساس کردید که خیلی سفت است، باید نخ را باز کنید و مجدداً ببندید.

حال با کشیدن و پیچاندن نخ دندان در جهت عقربه های ساعت، انگشتر را به سمت نوک انگشت هدایت کنید. لازم به ذکر است که این کار را باید چند بار تکرار کنید تا انگشتر حرکت کرده و از انگشت شما خارج شود.

در مرحله بعد باید انگشت را از جراحت و آلودگی پاک نمایید و تا زمانی که تورم آن از بین نرفته است، حلقه دیگری در انگشت خود قرار ندهید.

در نهایت فراموش نکنید اگر تورم دست شما به دلیل یک آسیب دیدگی جدی، زخم و یا بریدگی انگشت می باشد، پیش از آن که برای در آوردن انگشتر اقدام کنید، حتماً به یک پزشک مراجعه نمایید تا از آسیب بیشتر و خطر عفونت جلوگیری شود.

اگر تمایل داشتید با ترفندهایی برای براق کردن بدلیجات سیاه شده خود نیز آشنا شوید، حتماً از طریق لینک آن، این مقاله را مطالعه نمایید.

جمع بندی:

در انتها از شما دعوت می کنیم برای تجربه یک خرید دلچسب، به بخش زیورآلات سایت شادیکار مراجعه نمایید.

در این فروشگاه اینترنتی، شما می توانید هنر دستان بانوان توانمند و سرپرست خانوار کشورمان را مشاهده و خریداری نمایید.

منبع فارسی:

https://namnak.com/remove-stuck-finger-ring.p76956

منبع انگلیسی:

https://www.healthline.com/health/how-to-get-a-ring-off-a-swollen-finger

این نوشته در بلاگ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.